Escape Rooms in Rīga,
There are 19 escape rooms near Rīga, .
Escape Room
Dzirnavu iela 20
2-4 players, 60 minutes, Escape Room
Description: Iejūties ieslodzītā lomā, kurš sapņo par izkļūšanu brīvībā.
Dzirnavu iela 20
2-4 players, 60 minutes, Escape Room
Description: Jūs atrodaties sēn pamestā dzīvoklī. Vienīgā izeja no tā - atslēgt durvīm septiņas slēdzenes.
Noliktavas iela 5
3-5 players, 60 minutes, Escape Room
Description: Ikviens vēlas būt bagāts. Tagad ir jūsu kārta. Nozodziet 1.000.000 no nelagālā kazino. Bet neaizmirstiet izlavīties pirms ir ieradušās slepkavas
Noliktavas iela 5
2-4 players, 60 minutes, Escape Room
Description: Lolo savu dzīvību. Uzzini, kā tas ir būt pamestam, pieķēdētam un atrasties ieslodzījumā. Šeit jūs iemācīsities pa īstam novērtēt savu dzīvību. UZMANĪBU! Zāģī nevar piedalīties grūtnieces, bērni un cilvēki ar psihiskām slimībām.
Miera iela 61
2-4 players, 60 minutes, Escape Room
Description: Jūs atrodaties dziļi zem zemes bunkurā, kurā ir paslēpts spridzeklis. Jums ir dotas tikai 60 minūtes, lai izkļūtu uz virszemi. Pasteidzieties! Jums jātiek ārā pēc iespējas ātrāk
Exitoria
Jāņa iela 16, Rīga, Latvija
2-5 players, 60 minutes, Exitoria
Description: Jūs sagaida aizraujošš detektīvuzdevums - atrodiet slepkavu, atrisiniet lietu un izkļūstiet no istabas pirms policijas ierašanās! Spēles ilgums ir 60 minūtes. Divas grūtības pakāpes - “Operatīvais darbs” un “Īsts detektīvs”. Istaba ir paredzēta 2-5 cilvēku komandai. Bērnus, kas jaunāki par 14 gadiem spēli lūdzam apmeklēt vecāku pavadībā. Istaba atrodas Rīgā, Stabu ielā 81.
Jāņa iela 16, Rīga, Latvija
4-12 players, 45 minutes, Exitoria
Description: Uzdāvājiet saviem bērniem īstu kosmosa ceļojumu uz starpzvaigžņu staciju. Jaunas planētas un draugi, kā arī neaizmirstami piedzīvojumi! Spēles laiks 45 minūtes. Spēle paredzēta 6-12 gadus veciem bērniem. Istaba paredzēta 4-12 dalībnieku komandām. Istaba atrodas Rīgā, Ganu ielā 2. Citplanētiešiem no planētas Astra-6 un Nibiru ieeja istabā ar atlaidi.
Find Exit
Mūsu adrese: Tērbatas iela 83B, Rīga
2-5 players, 60 minutes, Find Exit
Description: Londonā parādās virkne šausminošu noziegumu. Šerloks Holms, kurš devās Šveices Alpos, ir stradājis pie šīs lietas. Jums ir unikāla iespēja, pabeigt izmeklēšanu! Iekļustot majā Beikerstritā, Jūs atradīsiet daudzus norādījumus, kuri palīdzēs noskaidrot noziedzinieka vārdu un nakamā nozieguma vietu!
I AM
13 Troksnu iela, Riga, Latvia
2-5 players, 60 minutes, I AM
Description: In the 15th - 18th centuries the Ramer Tower was the home to three generations of travelling merchants. According to a legend, they had a mechanism allowing them to forge lucky coins, which as it was rumoured, could attract wealth. Owning to this skill they accumulated a vast fortune. The last of three merchants hid the secret coin machine behind a secret door, bequeathing it to someone who would be able to reach it. The Quest Keeper invites you to experience the authentic medieval atmosphere, solving and completing all the merchant’s puzzles and tasks. Only the bravest ones will find the missing part in order to make real lucky. At the beginning of the tour you visit the museum of the tower, but only after you decide to go behind the hidden door, the real adventure begins. During the tour you have 60 minutes to solve a series of medieval puzzles in the authentic atmosphere of the tower and the city wall. Of course, you can try to solve the puzzles on your own, but remember – if you gather a team of 2 to 5 persons it will be much easier for you to find the treasure.
Kwest
Rīga, Puškina iela 1a, 3. stāvs
1-4 players, 60 minutes, Kwest
Description: Aizmirstiet visu, ko esat iepriekš redzējuši. [kwest] piedāvā spēles žanru escape-room pilnīgi jaunā līmenī. Jums nepietiks ar slēdzeņu atvēršanu un seifu kodu atklāšanu, pārsteidzoši, cik daudz neticamu wow-efektu var slēpt sevī inženiertehniskās mīklas… un, protams, neiztiksiet bez kvestomāna galvenā komplekta – loģikas, intelekta un apķērības. Uzdrošinieties! Lai veiksme ir Jūsu pusē!
Mysteria
Riga, Brivibas 158
2-4 players, 60 minutes, Mysteria
Description: Незабываемое приключение, где вы окунетесь в неведомые загадки времён Леонардо Да Винчи. Полное погружение в детально продуманную атмосферу, скрытые тайники, хитроумные механизмы и необычные головоломки. В этот раз вам необходимо не просто выйти из комната, а похитить священный Грааль.
Riga, Brivibas 158
2-4 players, 60 minutes, Mysteria
Description: Погрузитесь в загадочную историю профессора всю свою жизнь посвятившего изучению паранормальных явлений, нло, аномальных зон, внеземных цивилизаций и тонких энергий. Профессор пропал при неизвестных обстоятельствах, но оставил после себя крайне важные научные работы, которые вам и предстоит разыскать. Комната полна тайн и загадок и всё, что выглядит вполне обычно, может быть не столь очевидно при детальном изучении!
Riga, Brivibas 158
2-4 players, 60 minutes, Mysteria
Description: В этот раз ваша команда будет выступать в роли оперативной группы расследующей цепочку кровавых преступлений и идущей по следу маньяка. Новые технологии, дополнительный интерактив, небывалый подход и многое другое в новом остросюжетном мистическом триллере — Коллекционер Страхов. Не дайте маньяку уйти и выберетесь из комнаты.
Riga, Brivibas 158
2-4 players, 60 minutes, Mysteria
Description: Новая комната погрузит вас в сон. Что бывает во сне? Во сне бывает всё что угодно! Вот и в нашей квест комнате вы встретите множество неожиданных вещей которые окунут вас в мир грёз из которого вам предстоит выбраться пока не прозвонил будильник!
Mystery House
Miera 82-k1-22 Rīga LV-1013
2-4 players, 60 minutes, Mystery House
Description: Šis būs ceļojums skaitļu, formulu un ķīmisko elementu valstībā. Vai esat gatavi atsaukt atmiņā skolas laikā iegūtās zināšanas un nonākt pie pareizā atrisinājuma? Jūs esat ķīmijas doktora Cinka laboratorijā. Dr. Cinks gatavojas uzspridzināt pasauli un sekundes jau rit. Vai spēsiet deaktivizēt sprāgstvielu un izkļūt no istabas kā varoņi? Citas iespējas vairs var nebūt…
Miera 82-k1-22 Rīga LV-1013
2-4 players, 60 minutes, Mystery House
Description: Jūs esat komanda, kas sastāv no pasaules labākajiem aģentiem. Tikai gaišākie prāti, strādājot kopā, varētu paveikt šo misiju, proti, ielauzties dubultaģenta Pētersona dzīvoklī, lai nolaupītu slepenos dokumentus. Jums ir jāatver seifs un jāpazūd, pirms ierodas aģents. Uzdevuma izpildei ir dotas tikai 60 minūtes. Laiks nav jūsu pusē, it īpaši zinot, ka Pētersons ir pazīstams kā viens no labākajiem aģentiem.
Miera 82-k1-22 Rīga LV-1013
2-4 players, 60 minutes, Mystery House
Description: Laika mašīna ar jums ir izspēlējusi nejauku joku un jūs atmostaties pagātnē. Ir 1985. gads, istabā atrodas melnbaltas fotogrāfijas, uz galda rakstāmmašīna, stūrī silst patvāris. Uz brīdi jūs kavējaties nostaļģijā, bet tad saprotat - jums ir dota tikai viena stunda, lai izkļūtu no pagātnes un nonāktu realitātē.
No Game
Kr.Barona 92, Rīga, Latvija, LV-1009
2-4 players, 60 minutes, No Game
Description: Jūs iekļūstat dzīvoklī, kur iepriekš ir dzīvojis traks zinātnieks. Viņš bija vientuļnieks un neviens viņu nekad nav redzējis, tikai dīvainas skaņas bija dzirdamas no dzīvokļa sienām. 2014. gada 10.oktobrī skaņas pazuda. Satraukti kaimiņi izsauca policiju,bet atverot durvis nevienu neatrada. Naktīs joprojām var dzirdēt mistiskas skaņas. Zinātnieks bija pazudis, bet iespējams viņš nekad arī nav bijis…? Jums ir jāatrisina trakā zinātnieka noslēpumu, un jāpaspēj izkļūt no dzīvokļa pirms….
Kr.Barona 92, Rīga, Latvija, LV-1009
2-4 players, 60 minutes, No Game
Description: Pamodos nelielā istabā, kura atgādināja slimnīcas palātu. Apziņa aptumšota, nesaprotu kur atrodos un neatceros kā šeit nokļuvu. Durvis ir ciet, uz logiem restes. Klauvēšana pa durvīm un kliedzieni pēc palīdzības, nedod nekādu rezultātu, mani neviens nedzird….gaisma raustās, dzirdamas jocīgas skaņas, ik pa laikam no tālienes dzirdami kliedzieni. Es to dzirdu pa īstam, vai arī tas ir tikai manā galvā? Jūs tiekat ieslēgti eksperimentāla tipa psihiatriskās slimnīcas palātā. Jūs iegrimstat mistiskā stāstā, kurš ir pilns ar noslēpumiem un nestandarta uzdevumiem. Pamazām vācot informāciju, un atrisinot uzdevumus, Jūs gūstat lielāku skaidrību par to, kas šeit notiek. Uzziniet, kas notika slimnīcā un izkļūstiet laukā!
Loading