Escape Rooms in Brno-střed, Jihomoravský kraj
There are 6 escape rooms near Brno-střed, Jihomoravský kraj.
AR Escape Room
60200 Brno, ul. Ponávka, 3b
2-6 players, 60 minutes, AR Escape Room
Description: Říkají: – Na naší klinice je lékařská pomoc zdarma! – Dáváme vám profesionální péči! … Ale zdá se, že se tu děje něco divného! Co se děje v této zvláštní klinice? Vyskytly se alarmující zprávy o nezvěstných osobách v této oblasti. Budete potřebovat nervy z oceli, abyste se dostali až na konec a zjistili tajemství tohoto místa.
60200 Brno, ul. Ponávka, 3b
2-8 players, 60 minutes, AR Escape Room
Description: Vy a vaši přátelé, odpočívající na krásném ostrově v Karibiku, jste náhodně objevili jeskyni. Zvědavost vás přinutila jít dovnitř a vy jste se ocitli v podzemním chrámu tajemných aztéků, kde bývaly krvavé mystické obřady ve jménu Slunce, které před 500-ty lety osvětlovalo jejich pohanské obřady a chrámy. Tým je rozdělen na dvě skupiny, ale musíte spolupracovat. Přestože jste byli rozděleni do různých místností chrámu, pečlivě studovali znakové písmo a kresby na stěnách, můžete najít cestu ven z pohanského chrámu a nechat ho nepoškozený. Vraťte se na místo, které bylo zničeno ve jménu Slunce, otevřete dveře ven pomocí rituálních nástrojů.
60200 Brno, ul. Ponávka, 3b
2-4 players, 35 minutes, AR Escape Room
Description: Něco je jinak. Otevřeš oči a podíváš se po pokoji a zjistíš, že jsi se ocitl zpět v 15tém století. Pozornější prozkoumání místa poukazuje na to, že se jedná o rytířovy komnaty. Jediné věci, které máš k dispozici jsou z tohohle časového období. Dokážeš přijít na to jak je použít k vyřešení hádanek a úniku z místnosti? Jaký odkaz po sobě zanecháš? Budeš známý jako hrdina, který unikl z nebezpečí nebo budeš navěky zatracen?
60200 Brno, ul. Ponávka, 3b
2-8 players, 60 minutes, AR Escape Room
Description: Tato úniková hra se špionážní tématikou nezklame! Kombinace skvělé příběhové linie a hádanek založených na špičkových technologiích Vás dokáže vtáhnout do hry po celou dobu. Agent FBI byl falešně obviněn ze spoluúčasti krádeže historických artefaktů v Muzeu. Pracoval na případu odhalení sítě teroristů a byl blízko k tomu, aby jej vyřešil. Myslíme si, že teroristé měli něco společného s krádeží muzeu nebo tímto činem jen něco maskovali pro odvrácení pozornosti. Pomozte agentovi odhalit síť teroristů, očistit jeho jméno a zastavit i skutečnou hrozbu raketovým útokem.
BrainFAQ
Moravské nám. 754/13, 602 00 Brno-střed
3-5 players, 60 minutes, BrainFAQ
Description: Room escape game, v Česku známá jako úniková hra nebo exit game, je nová forma zábavné aktivity, která vás nenechá klidnými. Všechny starosti zůstanou venku v okamžiku, kdy vstoupíte dovnitř a zbude vám jediná - dostat se ven. Milovali jste escape the room počítačové hry a vždycky jste snili o tom, že jste přímo v místnosti, abyste si mohli všechny indície lépe prohlédnout? Ten okamžik nadešel, užijte si reálnou únikovou hru BrainFAQ nově v Brně! Zažijte 60 minut plných napětí, zasaďte do sebe zdánlivě naprosto nesmyslné střípky a objevte cestu ven z naší záhadné prvorepublikové místnosti. Ať už přijdete na netradiční odpoledne s dětmi, týmem z badmintonu nebo spolužáky ze střední, zaručujeme vám, že si přijdete na své.
Real Escape Brno
Nové Sady 31, Brno, 602 00
2-7 players, 60 minutes, Real Escape Brno
Description: Rozbitý výtah Vás dovezl do suterénu starého domu. Není jiná cesta ven než projít, strašidelným sklepením. Najdi cestu ven než správce zavře všechny dveře. Těmto místům se obyvatelé vyhýbají, nikdo tu nebyl už par let. Stala se tu záhadná vražda, tělo zmizelo během policejního vyšetřování přímo pod očima detektivů. Došlo tehdy k výpadku proudu. O několik let později se zde bezestopy ztratil jeden nájemník domu, když šel večer do svého sklepa. Tahle noc bude dlouhá…
Loading